Info - Setkání v Bílině 2015
Podkrušnohorské setkání Baltíků
Pořadatel: DDM Bílina
Termín: 23. 1. - 24. 1. 2015
Odjezd: sraz v pátek 23. 1. 2015 v 8:30 h ve vestibulu metra Nové Butovice - na straně, kde jezdí autobusy (jedeme vlakem z Hl. nádraží v 9:30 h)
Návrat: v sobotu 24. 1. 2015
v 16:25 na Hlavní nádraží (R 611 Karlex)
S sebou: prohlášení, spací pytel, alumatku nebo karimatku, přezůvky, tričko s Baltíkem na sebe, něco na spaní (nejlépe triko a tepláky - mají vícero použití), víc nepotřebujete - budete to nosit sami (mycí potřeby zbytečné, děti je nepoužívají). Vše zabalit do jednoho zavazadla, které dáte na záda, musíte mít volné ruce při nastupování do vlaku!
Soutěže se zúčastní také děti z Českých Budějovic, Teplic, Tábora, Strakonic, Žatce a samozřejmě z Bíliny.
Soutěž začíná v pátek ve 14 h. V pátek budou soutěžící řešit úlohu typu příběh a v sobotu několik drobných úložek. Soutěžit budou jednotlivci.
Ubytováni budeme v tělocvičně - vlastní spací pytel, alumatku (nebo karimatku).
Strava a pitný režim zajištěn - páteční oběd (restaurace) a večeře (párečky), sobotní snídaně (rohlík s marmeládou a čaj) a oběd (restaurace).
Cena: 500,- Kč (v ceně účastnický poplatek, strava, jízdné, doprovodný program, pedagogický doprovod) - zaplaťte na účet č. 2100164722/2010, do zprávy pro příjemce jméno dítěte, nebo v hotovosti na kroužku.