E-learning pro žáky

 Chcete zkvalitnit výuku svého předmětu, nebo potřebujete vytvořit individuální program nadanějším žákům? Využijte naše e-learningové vzdělávání.

Chemie - 9. tř.

Kurz je určen pro žáky 9. ročníku. Jednotlivá témata jsou podle doporučeného RVP a převážné většiny ŠVP.

Soli, chemické reakce, redoxní děj, výpočty z chemických rovnic, organická chemie (uhlovodíky a deriváty) a základy biochemie, makromolekulární látky, hoření a hašení, základní výroby.

Kurz vhodně doplňuje výuku, každé téma obsahuje výklad, úkoly, procvičení a testy, videopokusy, krátké a jednoduché návody na pokusy. Více

 

Číst dál...


Chemie - 8. tř.

Kurz je určen pro žáky 8. ročníku. Jednotlivá témata jsou podle doporučeného RVP a převážné většiny ŠVP.

Směsi, prvky, sloučeniny (halogenidy, oxidy, kyseliny a hydroxidy), kyselost a zásaditost, počátek výpočtů z chemie (percentuální koncentrace, hmotnostní zlomek, molární hmotnost) a základy chemických rovnic. Soli jsou navíc přidány jak v 8., tak v 9. ročníku.

Kurz vhodně doplňuje výuku, každé téma obsahuje výklad, úkoly, procvičení a testy, videopokusy, krátké a jednoduché návody na pokusy. Více

 

Číst dál...


Věda s úsměvem

Máte ve třídě šikovné a zvídavé děti, kterým chcete výuku chemie, fyziky a matematiky udělat zajímavější? Potřebovali byste pro ně samostatné materiály, které je povedou dál bez nutnosti velkých vstupů od vás? Nebo chcete udělat vaši výuku jednoduše zábavnější a poutavější? Potom využijte náš e-learningový kurz Věda s úsměvem.

Číst dál...Naši partneři
SGP
SGP
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Akademia Alexandra
Jednota školských informatiků
SELLI
Magistrát Hlavního města Prahy
Centrum pro talentovanou mládež
FZŠ Trávníčkova