Kroužky TIB online

I po skončení nouzového stavu jsou stále všechny naše kroužky v režimu online.

Online kroužky probíhají na stále stejných odkazech. 

 

Přehled kroužků s odkazy: 

 

 

 Kroužky Programování s Baltíkem

Baltík začátečníci na školách

po 15:00-16:00 Milan Malačka začátečníci Připojit se ke schůzce
po 16:00-17:00 Barbora Dudková začátečníci Připojit se ke schůzce
út 16:30-17:30 Klára Celecká začátečníci Připojit se ke schůzce
út 17:30-18:30 Matěj Martínek začátečníci Připojit se ke schůzce
st 16:00-17:00 Lukáš Moravec začátečníci (1.-2. třída) Připojit se ke schůzce
st 18:00-19:00 Dominik Šebela začátečníci Připojit se ke schůzce
čt 17:00-18:00 Michal Cukr začátečníci Připojit se ke schůzce
út 16:00-17:00 Jiří Křeček mírně pokročilí (od 3. třídy) Připojit se ke schůzce

Baltík na FZŠ Trávníčkova

st 15:00-16:25 David Adjal začátečníci od 3. třídy Připojit se ke schůzce
út 15:30-16:30 Kateřina Kultová Čarování mírně pokročilí (1.-3. třída) Připojit se ke schůzce
po 14:00-15:25 Zuzka Kocíková mírně pokročilí Připojit se ke schůzce
čt 14:00-15:25 Zuzka Kocíková mírně pokročilí Připojit se ke schůzce
čt 16:00-17:00 Karolína Plačková Čarování s Baltíkem Připojit se ke schůzce
út 15:30-16:55 Vítek Mach, Jan Telinger pokročilí Připojit se ke schůzce

 Kroužky Programování Scratch

Blokové programování a Scratch

po 16:00-17:00 Jiří Zemko začátečníci Připojit se ke schůzce
út 14:00-15:00 Jiří Zemko mírně pokročilí Připojit se ke schůzce
st 14:00-15:00 Lukáš Moravec začátečníci Připojit se ke schůzce
st 18:15-19:15 Antonín Forst začátečníci Připojit se ke schůzce
út 17:30-18:30 Lenka Forstová Code.org Připojit se ke schůzce

Scratch na FZŠ Trávníčkova 

st 14:30-15:55 Matěj Prokopič pokročilí Připojit se ke schůzce
st 16:00-17:25 Petr Pavlín začátečníci Připojit se ke schůzce

Kroužky robotiky

út 17:30-18:3 Sára Bobková Robotická školička Připojit se ke schůzce
út 16:00-17:00 Sára Bobková Robotické hrátky a Robotika pro holky Připojit se ke schůzce
čt 17:00-18:00 Kateřina Kultová Robotika pro holky a Robotické hrátky Připojit se ke schůzce
pá 14:30-15:55 Petr Pavlín Robotický mix Připojit se ke schůzce
po 15:00-16:25 Šimon Pavlín Robotika s Mindstorms - začátečníci Připojit se ke schůzce
čt 16:30-17:55 Jiří Štengl Robotika s Arduinem Připojit se ke schůzce
po 14:30-15:55 Martin Havlíček 3D modelování a tisk Připojit se ke schůzce

Kroužky programování

pá 15:00-16:25 Jiří Štengl Aplikace pro Android Připojit se ke schůzce
čt 16:45-18:10 Vojtěch Sušický, Jan Telinger Programování C# - začátečníci Připojit se ke schůzce
út 17:00-18:25 David Kocík Programování C# - pokročilí Připojit se ke schůzce
st 16:30-17:55 Ivan Kraus Programování Unity Připojit se ke schůzce
po 17:00-18:25 Tomáš Veselý Python Připojit se ke schůzce
po 15:30-16:55 Tomáš Veselý Webové stránky - začátečníci Připojit se ke schůzce
čt 15:30-16:55 Filip Toman Webové stránky - pokročilí Připojit se ke schůzce

Kroužky online od února 2021

po 17:00-18:00 Jiří Křeček Programování C# - začátečníci Připojit se ke schůzce
út 16:00-17:00 Jakub Votruba Programování Scratch - začátečníci Připojit se ke schůzce
čt 15:00-16:00 Jiří Štengl Programování Python Připojit se ke schůzce

 

 


Naši partneři
SGP
SGP
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Akademia Alexandra
Jednota školských informatiků
SELLI
Magistrát Hlavního města Prahy
Centrum pro talentovanou mládež
FZŠ Trávníčkova