Úspěch v Holicích
SOUTĚŽ MLADÝ PROGRAMÁTOR V HOLICÍCH
Ve dnech 20. -22. 4. 2012 se konalo celostátní kolo soutěže Mladý programátor 2012.
V pátek jsme přijeli do Holic a ubytovali jsme se na internátě. Porozhlédli jsme se po městečku a dorazili na Gymnázium Dr. Emila Holuba, na kterém následně probíhala celá soutěž (od zahájení a samotné soutěže až po vyhlášení), večerní programy a také stravování.
![]() |
| Mladý programátor 2012 - celostátní kolo |

